Репресії

Більшовицька епоха перетворила країну на гігантську яму, в якій знайшли свій кінець мільйони найактивніших трудовиків-селян, представники науки і духовенства, філософи, видатні діячі, поети і письменники, які не вміли співати псалми залізу і для яких запахи мімози були приємнішими від пахощів бензину і трупів.

Павло Наніїв, “Лозинова труна”

Павло Наніїв (1922-2001). Дитячі роки.Голод

Спогади українського письменника Павла Івановича Нанієва(с.Біла Ямпільського району),який пройшов через жорна репресій, але доніс до нащадків історичну правду про тоталітарний режим і Голодомор – жахливу трагедію українського народу. Частина перша спогадів із сімейного архіву родини Нанієвих. Надано донькою письменника Людмилою Павлівною.

Павло Наніїв (1922-2001). Війна. Арешт

Спогади українського письменника Павла Івановича Нанієва(с.Біла Ямпільського району),який пройшов через жорна репресій, але доніс до нащадків історичну правду про тоталітарний режим і Голодомор – жахливу трагедію українського народу. Частина друга спогадів із сімейного архіву родини Нанієвих. Надано донькою письменника Людмилою Павлівною.

Павло Наніїв (1922-2001).Сталінські табори ГУЛАГу

Спогади українського письменника Павла Івановича Нанієва(с.Біла Ямпільського району),який пройшов через жорна репресій, але доніс до нащадків історичну правду про тоталітарний режим і Голодомор – жахливу трагедію українського народу. Частина третя спогадів із сімейного архіву родини Нанієвих. Надано донькою письменника Людмилою Павлівною.