Репресії

Більшовицька епоха перетворила країну на гігантську яму, в якій знайшли свій кінець мільйони найактивніших трудовиків-селян, представники науки і духовенства, філософи, видатні діячі, поети і письменники, які не вміли співати псалми залізу і для яких запахи мімози були приємнішими від пахощів бензину і трупів.

Павло Наніїв, “Лозинова труна”

Павло Наніїв (1922-2001). Дитячі роки.Голод

Спогади українського письменника Павла Івановича Нанієва(с.Біла Ямпільського району),який пройшов через жорна репресій, але доніс до нащадків історичну правду про тоталітарний режим і Голодомор – жахливу трагедію українського народу. Частина перша спогадів із сімейного архіву родини Нанієвих. Надано донькою письменника Людмилою Павлівною.

Павло Наніїв (1922-2001). Війна. Арешт

Спогади українського письменника Павла Івановича Нанієва(с.Біла Ямпільського району),який пройшов через жорна репресій, але доніс до нащадків історичну правду про тоталітарний режим і Голодомор – жахливу трагедію українського народу. Частина друга спогадів із сімейного архіву родини Нанієвих. Надано донькою письменника Людмилою Павлівною.

Павло Наніїв (1922-2001).Сталінські табори ГУЛАГу

Спогади українського письменника Павла Івановича Нанієва(с.Біла Ямпільського району),який пройшов через жорна репресій, але доніс до нащадків історичну правду про тоталітарний режим і Голодомор – жахливу трагедію українського народу. Частина третя спогадів із сімейного архіву родини Нанієвих. Надано донькою письменника Людмилою Павлівною.

Вознюк Сергій Ілліч

Вознюк Сергій Ілліч 1932 р.н., син репресованого батька, розповідає неймовірну історію про подорож родини на Колиму.

Андрусевич Анатолій Федорович

Спогади ямпільчанина, сина репресованої матері Андрусевича А.Ф. 1929 р.н.