Долучитись до проекту

     Сподіваємось, що проект Ямпільського телерадіомовного комітету Візуальна історія Ямпільщини дасть поштовх до співпраці з багатьма людьми,які поділяться матеріалами і сімейними історіями,збагативши скарбницю історії Ямпільщини.
     Колектив ЯТРК зовсім невеликий,тому ми будемо вдячні за будь-яку форму волонтерської допомоги. На сьогодні, сучасні технічні пристрої дозволяють записати аудіо чи відео спогади своїх рідних, знайомих чи просто сусідів,земляків, які пережили ті чи інші події в історії Ямпільщини, України. Ми готові долучати такі спогади до проекту. У разі якщо сучасники зберігають свою родинну пам’ять, а старожилів сім’ї вже немає серед живих, Ви можете самі розказати про історію своїх близьких, показавши фото і документи, або просто поділитися із загалом збереженими матеріалами в розділі “Документи” і “Фото”.
     Зберегти правдиву пам’ять свого народу- наш моральний обов’язок перед мільйонами людей, які пройшли важкі випробовування і поклали своє життя заради нашого сьогодення. Україна- це ми, це кожен з нас. Давайте разом зберігати минуле в долях і спогадах людей.

Контакти

email:  yampilhistory@gmail.com

телефони: +380 4336 23855